2010. Szeptember 05. Vasárnap
Viktor napja van
Árfolyam: 1€ = 287 Ft
Ügyfélkapu
Hírlevél feliratkozás
A hét kérdése
A kormány intézkedései ön szerint

• Jó irány  56%
• Fellendülés  6%
• Elégedettség  0%
• Átvertek  39%

Szavazok »  

Lyoness
Kályhák és Kandallók
Agroalkatresz.hu
Muanyagaru.hu
Muravidéki Magyar Rádió
mr2
SMS kiemelt hirdetés
FELLA tipusú fűgesztet kardán hajtásű red kezelö eladó.FELLA tipusú fűgesztet kardán hajtásű red kezelö eladó.FELLA tipusú fűgesztet kardán hajtásű red kezelö eladó.

Redkezelö

FELLA tipusú fűgesztet kardán hajtásű red kezelö eladó.

Feladó: Tóth Zoltán
Telefon: 06 30 9462 078
Terület: Vas megye

Település: Körmend

Feladva: 2010-09-03
Lejár: 2010-10-03

Ár: 95 000 Ft
Emelje ki Ön is hirdetését SMS-el!
Eladó:JOHN DEERE CB300-as kiskockabálázó,űzemképes állapotban.Eladó:JOHN DEERE CB300-as kiskockabálázó,űzemképes állapotban.Eladó:JOHN DEERE CB300-as kiskockabálázó,űzemképes állapotban.Eladó:JOHN DEERE CB300-as kiskockabálázó,űzemképes állapotban.

bálázó

Eladó:JOHN DEERE CB300-as kiskockabálázó,űzemképes állapotban.

Feladó: z
Telefon: 06303962067
Terület: Győr-Moson-Sopron megye

Település: k.vár

Feladva: 2010-09-04
Lejár: 2010-10-04

Ár: 520 000 Ft
KUHN 3m s kardánhajtású rendsodró Zárt hajtásházzal , Széles gumikerekekkel , racsnis kardánnal Gyári kitűnő állapotban irányáron eladó .KUHN 3m s kardánhajtású rendsodró Zárt hajtásházzal , Széles gumikerekekkel , racsnis kardánnal Gyári kitűnő állapotban irányáron eladó .

KUHN-300

KUHN 3m s kardánhajtású rendsodró Zárt hajtásházzal , Széles gumikerekekkel , racsnis kardánnal Gyári kitűnő állapotban irányáron eladó .

Feladó: Szabó László
Telefon: 06203617212
Terület: Fejér megye

Település: Csákvár

Feladva: 2010-09-04
Lejár: 2010-10-04

Ár: 220 000 Ft
FELLA tipusú fűgesztet kardán hajtásű red kezelö eladó.FELLA tipusú fűgesztet kardán hajtásű red kezelö eladó.FELLA tipusú fűgesztet kardán hajtásű red kezelö eladó.

Redkezelö

FELLA tipusú fűgesztet kardán hajtásű red kezelö eladó.

Feladó: Tóth Zoltán
Telefon: 06 30 9462 078
Terület: Vas megye

Település: Körmend

Feladva: 2010-09-03
Lejár: 2010-10-03

Ár: 95 000 Ft
Eladó:WELGER AP 12-es kockabálázó,űzemképes állapotban.Eladó:WELGER AP 12-es kockabálázó,űzemképes állapotban.Eladó:WELGER AP 12-es kockabálázó,űzemképes állapotban.Eladó:WELGER AP 12-es kockabálázó,űzemképes állapotban.

WELGWER AP 12

Eladó:WELGER AP 12-es kockabálázó,űzemképes állapotban.

Feladó: zoli
Telefon: 06303962067
Terület: Győr-Moson-Sopron megye

Település: kapuvár

Feladva: 2010-09-02
Lejár: 2010-10-02

Ár: 330 000 Ft
FAHR német 1.85 m es 2 dobos fűkasza jó állapotban kardánnal eladó.FAHR német 1.85 m es 2 dobos fűkasza jó állapotban kardánnal eladó.

FAHR

FAHR német 1.85 m es 2 dobos fűkasza jó állapotban kardánnal eladó.

Feladó: Szabó László
Telefon: 06203617212
Terület: Fejér megye

Település: Csákvár

Feladva: 2010-09-01
Lejár: 2010-10-01

Ár: 260 000 Ft
Pöttinger osztrák 4.4 m es szétnyitható függesztett rendterítő racsnis kardánnal jó állapotban eladó.Pöttinger osztrák 4.4 m es szétnyitható függesztett rendterítő racsnis kardánnal jó állapotban eladó.

Pöttinger

Pöttinger osztrák 4.4 m es szétnyitható függesztett rendterítő racsnis kardánnal jó állapotban eladó.

Feladó: Szabó László
Telefon: 06203617212
Terület: Fejér megye

Település: Csákvár

Feladva: 2010-09-01
Lejár: 2010-10-01

Ár: 175 000 Ft
VOGEL NOOTH osztrák 3 m es zárt olajházas kardánhajtású rendsodró kardánnal jó állapotban eladó.VOGEL NOOTH osztrák 3 m es zárt olajházas kardánhajtású rendsodró kardánnal jó állapotban eladó.

Vogel Nooth

VOGEL NOOTH osztrák 3 m es zárt olajházas kardánhajtású rendsodró kardánnal jó állapotban eladó.

Feladó: Szabó László
Telefon: 06203617212
Terület: Fejér megye

Település: Csákvár

Feladva: 2010-09-01
Lejár: 2010-10-01

Ár: 40 000 Ft
Keveset dolgozott bálázó újszerű állapotba eladó!Keveset dolgozott bálázó újszerű állapotba eladó!

M1300 bálázó

Keveset dolgozott bálázó újszerű állapotba eladó!

Feladó: Mészáros Csaba
Telefon: +36209245183
Terület: Győr-Moson-Sopron megye

Település: Kapuvár

Feladva: 2010-09-01
Lejár: 2010-10-01

Ár: 960 000 Ft
JF 1,65m-s doboskasza kardánnal jó állapotban eladó.

JF-1650

JF 1,65m-s doboskasza kardánnal jó állapotban eladó.

Feladó: Szabó László
Telefon: 06203617212
Terület: Fejér megye

Település: Csákvár

Feladva: 2010-09-01
Lejár: 2010-10-01

Ár: 195 000 Ft
Fixkamrás körbálázó automata kötéssel,megkímélt állapotban eladó.Ugyanitt 165-ös fűkasza ,600-literes lengyel permetező újszerű állpotban eladó.Fixkamrás körbálázó automata kötéssel,megkímélt állapotban eladó.Ugyanitt 165-ös fűkasza ,600-literes lengyel permetező újszerű állpotban eladó.Fixkamrás körbálázó automata kötéssel,megkímélt állapotban eladó.Ugyanitt 165-ös fűkasza ,600-literes lengyel permetező újszerű állpotban eladó.

körbálázó

Fixkamrás körbálázó automata kötéssel,megkímélt állapotban eladó.Ugyanitt 165-ös fűkasza ,600-literes lengyel permetező újszerű állpotban eladó.

Feladó: Gaál-Fülöp Károly
Telefon: 06-20-524-3559
Terület: Veszprém megye

Település: Nagypirit

Feladva: 2010-09-01
Lejár: 2010-10-01

Ár: 1 150 000 Ft
FAHR német összecsukható 4 m-s rendterítő jó állapotban eladó.FAHR német összecsukható 4 m-s rendterítő jó állapotban eladó.

FAHR

FAHR német összecsukható 4 m-s rendterítő jó állapotban eladó.

Feladó: Szabó László
Telefon: 06203617212
Terület: Fejér megye

Település: Csákvár

Feladva: 2010-09-01
Lejár: 2010-10-01

Ár: 165 000 Ft
Jó állapotu Welger kisbálázó eladó.Érd.:06-20-4643741

Welger kisbálázó

Jó állapotu Welger kisbálázó eladó.Érd.:06-20-4643741

Feladó: szöllősi zoltán
Telefon: 06-20-4643741
Terület: Győr-Moson-Sopron megye

Település: csorna

Feladva: 2010-08-31
Lejár: 2010-09-30

Ár: 420 000 Ft
Új bálatüske 3 pont felfüggesztéssel, 3 acél tüskével új, még nem használt állapotban eladó. Ár:32000ft Tel:06/30 699 5926Új bálatüske 3 pont felfüggesztéssel, 3 acél tüskével új, még nem használt állapotban eladó. Ár:32000ft Tel:06/30 699 5926

Új bálatüske

Új bálatüske 3 pont felfüggesztéssel, 3 acél tüskével új, még nem használt állapotban eladó. Ár:32000ft Tel:06/30 699 5926

Feladó:
Telefon: 30/699-5926
Terület: Fejér megye

Település:

Feladva: 2010-08-31
Lejár: 2010-09-30

Ár: 32 000 Ft
Nincs kép

Bálázó

Kiskocka bálázó Welger Ap-12 típusú kitűnő állapotban eladó.

Feladó: Ferenczi Marietta
Telefon: 30/973-1166 30/367-1
Terület: Zala megye

Település: Zalaszentgrót

Feladva: 2010-08-31
Lejár: 2010-09-30

Ár: 350 000 Ft
New Holland kis bálázó eladó.New Holland kis bálázó eladó.New Holland kis bálázó eladó.New Holland kis bálázó eladó.

Bálázó

New Holland kis bálázó eladó.

Feladó: G.J.
Telefon: +36/30/4663950
Terület: Csongrád megye

Település: Tiszasziget

Feladva: 2010-08-31
Lejár: 2010-09-30

Ár: 650 000 Ft
Silozó; kukorica, zöldtakarmány, szalma, széna, nád, stb aprítására alkalmas. Láncos behordóval, nagyon jó állapotban eladó. Ár: 290000 Ft Tel.:+3620/9119056Silozó; kukorica, zöldtakarmány, szalma, széna, nád, stb aprítására alkalmas. Láncos behordóval, nagyon jó állapotban eladó. Ár: 290000 Ft Tel.:+3620/9119056Silozó; kukorica, zöldtakarmány, szalma, széna, nád, stb aprítására alkalmas. Láncos behordóval, nagyon jó állapotban eladó. Ár: 290000 Ft Tel.:+3620/9119056

Silozó

Silozó; kukorica, zöldtakarmány, szalma, széna, nád, stb aprítására alkalmas. Láncos behordóval, nagyon jó állapotban eladó. Ár: 290000 Ft Tel.:+3620/9119056

Feladó: Molnár Ferenc
Telefon: +3620/9119056
Terület: Győr-Moson-Sopron megye

Település: Győr környéke

Feladva: 2010-08-30
Lejár: 2010-09-29

Ár: 290 000 Ft
Vicon LB-8100 szögletes nyagy
bálázó, 2002-es, jó állapotban eladó vagy elcserélhető! Érdeklődni:este!Vicon LB-8100 szögletes nyagy
bálázó, 2002-es, jó állapotban eladó vagy elcserélhető! Érdeklődni:este!Vicon LB-8100 szögletes nyagy
bálázó, 2002-es, jó állapotban eladó vagy elcserélhető! Érdeklődni:este!Vicon LB-8100 szögletes nyagy
bálázó, 2002-es, jó állapotban eladó vagy elcserélhető! Érdeklődni:este!

Vicon LB-8100

Vicon LB-8100 szögletes nyagy bálázó, 2002-es, jó állapotban eladó vagy elcserélhető! Érdeklődni:este!

Feladó: Varga Csaba
Telefon: 96/263-913
Terület: Győr-Moson-Sopron megye

Település: Dör

Feladva: 2010-08-29
Lejár: 2010-09-28

Ár: 2 250 000 Ft
szolnoki gyártmányú rendfelszedő pótkocsi jó állapotban eladó.

Rendfelszedő

szolnoki gyártmányú rendfelszedő pótkocsi jó állapotban eladó.

Feladó: Violka Róbert
Telefon: 06203325350
Terület: Győr-Moson-Sopron megye

Település: Nyúl

Feladva: 2010-08-29
Lejár: 2010-09-28

Ár: 580 000 Ft
Deutz Fahr MP 155 Bálázógép eladó.
Üzemképes kifogástalan állapot , hálós madzagos kötéssel .160x 120 bálakészítés .Forgalmis traktor beszámítás lehetséges , Kp fizetés 2,400,000Ft. Szállítás megoldható.
Hívjon a 30-9399905 telefonon.Deutz Fahr MP 155 Bálázógép eladó.
Üzemképes kifogástalan állapot , hálós madzagos kötéssel .160x 120 bálakészítés .Forgalmis traktor beszámítás lehetséges , Kp fizetés 2,400,000Ft. Szállítás megoldható.
Hívjon a 30-9399905 telefonon.Deutz Fahr MP 155 Bálázógép eladó.
Üzemképes kifogástalan állapot , hálós madzagos kötéssel .160x 120 bálakészítés .Forgalmis traktor beszámítás lehetséges , Kp fizetés 2,400,000Ft. Szállítás megoldható.
Hívjon a 30-9399905 telefonon.

Deutz Fahr MP155

Deutz Fahr MP 155 Bálázógép eladó. Üzemképes kifogástalan állapot , hálós madzagos kötéssel .160x 120 bálakészítés .Forgalmis traktor beszámítás lehetséges , Kp fizetés 2,400,000Ft. Szállítás megoldható. Hívjon a 30-9399905 telefonon.

Feladó: Turi
Telefon: 30-9399905
Terület: Zala megye

Település: Nova

Feladva: 2010-08-29
Lejár: 2010-09-28

Ár: 2 700 000 Ft
Fahr km 22 fükasza széttszedett állapotban ( csúszó, csapágyÍ)hibássan eladó.

Fahr km 22

Fahr km 22 fükasza széttszedett állapotban ( csúszó, csapágyÍ)hibássan eladó.

Feladó: Duban Tibor
Telefon: 06 20 565 5148
Terület: Fejér megye

Település: Székesfehérvár

Feladva: 2010-08-29
Lejár: 2010-09-28

Ár: 75 000 Ft
Lapozás:   46 találat 1 / 3